Recenze Bandai Namco

Inversion

Ověřený zákazník PlayGoSmart.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. června 2016

Zakoupeno v PlayGoSmart.cz

Chtěl jsem jednoduchou akční hru u které nemusím přemýšlet a u které si vyčistím mozek:). Tato hra je i graficky a hratelně dost zdařilá. Splnila naprosto moje očekávání.

Ověřený zákazník Hrejihned.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. května 2016

Zakoupeno v Hrejihned.cz

• Nádherní herní design prostředí
  • Výzva
  • Pro fanoušky souls her povinnost
  • Bossové
  • Občasné bugy a propady FPS (možná chyba PC sestavy)
  • Pro někoho obtížnost

Hra kterou ocení zejména Souls fanoušci, ale ze všech dílu mi přijde zatím nejvíce přístupná pro nováčky. Mnoho věcí a herních mechanik bylo zjednodušeno, ovšem na úkor větší celkové rychlosti hry, kdy vaše reflexy projdou mnohokrát drsnými zkouškami.

Herní prostředí a bossové jsou Velmi nápadití. Pryč jsou doby samých humanoidních rytířů z druhého dílu. Na scénu přicházejí nejrůznější typy monstrózních bossů, z kterých se vám nejednou pořádně zpotí čelo. (a nejen čelo).
Je zkrátka vidět, že se duchovní otec série Hidetaka Myiazaki opět chopil vývoje hry.

I přesto, že jsem hru ještě zcela nedohrál a mám odehraných asi pouze asi 17 hodin, můžu hru prohlásit za velmi povedenou.
Ostatně na prozkoumání celého světa a jeho tajemství budete potřebovat klidně i stovky hodin, a stále budete nacházet tajemství, o kterých jste nevěděli.
Občas zamrzí menší technické chyby, ale kde v dnešních hrách nejsou že ?

Pokud plánujete Začít tímto dílem, nic vám v tom nebrání. Hru si užejete tak jako tak. Přesto doporučuji dohrát nejdříve díl první. Pokud jste ho nehráli, unikne vám mnoho spojitostí a detailů, na které při cestě třetím dílem narazíte.

Moje hodnocení: 9/10.

Ověřený zákazník xzone.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. května 2016

(naposledy upraveno 28. května 2016)

Zakoupeno v xzone.cz

• Epic Bosove
  • moc rychy nepřatele

jeto dobra hra ale škoda ze je v Anglictině tu já moc ne umím lepší to bylo v Čestíně ale jeto vod jineho virobče než ty hry v Čestíně

Nekro Snake Nekro Snake

Přidáno: 26. května 2016

• Hráčská výzva
  • Hráčské prostředí
  • Stará škola - návrat ke kořenům Dark souls 1 a Deamon souls
  • Výrazně lepší grafika
  • Prostředí, příšery a kompelně celá atmosféra
  • 1. úroveň (NG) za mě cca 60 hodin, takže celkem bych se nebál říct, že ještě přes 200hodin zábavy mi zbývá
  • Nové neotřelé výzvy
  • Rozumná cena
  • Stabilní hra bez zásadních bugů
  • Poslední díl série :(
  • Asi 80% zbraní a zbrojí je vykradených z předchozích dílů
  • Dle mého domrvený systém Infuse úprav, které vám ze zbraně spíš uberou, než přidají (ale na začátku hry to dost pomůže)
  • Tradičně antiPC friendly ovládání

Jste vášnivý hráč fantasy RPG? Hráli jste Oblivion, Skyrim a Zaklínače tak tisíckrát a těšil Vás pocit nezranitelného Boha smrti co dominuje celé planetě?
Pokud ano tak si hru nekupujte, protože vaše křehké naleštěné ego rozdrtí prvním úderem křišťálová ještěrka klidně odpočívající za nápisem "sem nechoď, otoč se!"... "jsem přece RPG king co by se mi tak mohlo stát?"... V tu chvíli vás buď nadchne, že je tu výzva, nebo poproste o vrácení zboží dokud je ještě čas.
Pro otrlé hráče předchozích dílů, je hra jistá volba. Hra je oproti druhému dílu koncipována jako nejmladší díl série, což je z mého pohledu moc dobrá věc. Vzhled příšer je prostě ta klasika co mě poprvé přitloukla do židle, když jsem zkusil DS1 poprvé :)
Hra opět z počátku moc nenapovídá a hráč se s tím hold musí nějak poprat sám, ale jak se říká "Umíráním se člověk nejlépe učí". Řekl bych, že trojka je obtížnější nežli dvojka, ale upřímně v tom problém nevidím. Trochu mě zklamal sortiment zbraní, jednak jsou totálně okopírované a druhak jich není kdoví jaký výběr. Dalším zklamáním u měl byl Infuse zbraní, přesto že je mnohonásobně rozšířenější oproti dvojce, nenabízí po pár hodinách hry nic co by hráče výrazně zvýhodňovalo. Ale možná je to záměr...
Sečteno potrženo, Dark souls 3 je skvělá zábava pro otrlé hráče, kteří se nebojí náhlých výbuchů zoufalství a beznaděje.
Vřele a plně doporučuju.

Přidáno: 18. května 2016

• Obtížnost díky která hra dlouho vydrží
  • Prostředí a atmosféra
  • Nápadití nepřátelé
  • Mnoho herních stylů, od soubojů s meči po čarování
  • Možnost plnit různé úkoly, rozhodovat tak o vývoji hry
  • Občas zlobí kamera při soubojích s více nepřáteli
  • Oproti Bloodborne, které je od stejných tvůrců mi přijde graficky horší
  • Pro většinu lidí nehratelné (vysoká obtížnost)

Pro fanoušky Souls her asi není třeba hru nijak představovat, těm co hru neznají a zvažují koupi, bych doporučil nejprve někde hru vyzkoušet, než zakoupí, hra je skutečně těžká a nemusí tak být pro každého, pokud má ale někdo rád výzvy, tak je tato hra přesně pro něj

Project Cars

Project Cars

Ověřený zákazník Muve.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. května 2016

Zakoupeno v Muve.cz

• hratelnost
  • dostatek vozidel
  • grafika
  • více simulace než arkáda
  • není to ryzí simulátor

Takové trošku vylepšené NFS SHIFT

Ověřený zákazník Key4you Ověřený zákazník

Zakoupeno v Key4you

• Opět výzva
  • Žádné zásadní novinky

Jako fanoušek série pro mě i třetí díl byl povinností. Po počátečních technických problémech se hra zdá stabilní a stejně těžká jako předchozí díly. Po několika odehraných hodinách nemohu produkt zhodnotit komplexně, ale zatím vypadá jako velmi podobný druhému dílu

Ověřený zákazník LevneELEKTRO.CZ Ověřený zákazník

Zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• délka hry, překrásná krajina
  • špatné uvítání nováčků série, některé body hry příliš těžké

překrásná hra s dobrým žánrem

Ověřený zákazník PlayGoSmart.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. dubna 2016

Zakoupeno v PlayGoSmart.cz

• super hra, nejlepsi dil, zabavi dostatecne
  • jedna chyba a hra ma trvale nasledky

Přidáno: 26. dubna 2016

• Grafika
  • Hratelnost
  • From Software
  • Herní doba,ale to jsme už zvyklí od vyvojářu souls her
  • Rozmanité prostředí
  • Zdá se mi že obtížnost trochu klesla a hra už není tak obtížna jak předchozí tituly.

Miluju snoby co hodnotí (proti) jen kvuli tomu jak je hra težká :D
Jinak moc spokojenost doporučuji pro fandy FS.

• těžký a vubec vse

• Soubojový systém
  • optimalizace
  • pořádně nefungující multiplayer

Skvělé pokračování.

Dark Souls 3 (Deluxe Edition)

Dark Souls 3 (Deluxe Edition)

Ověřený zákazník xzone.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v xzone.cz

• Souls serie
  • Bloodborne engine na pc
  • Masakr :)

Asi nejlepsi Souls hra ktera zatim vysla pro lidi co hraly predchozi dily se bude zdat snadna ale pro novacky to bude utrpeni a dost velky si myslim

Ověřený zákazník Key4you Ověřený zákazník

Přidáno: 21. dubna 2016

(naposledy upraveno 21. dubna 2016)

Zakoupeno v Key4you

• Překonává předchozí díly
  • Neuvěřitelně poutavé a pestré lokace a nepřátelé
  • Přesně tak těžké jak má být, ani víc ani míň
  • Vypadá na pc úžasně
  • Jako port optimalizováno skvěl
  • Chtělo by to pár patchů na online hraní, občas se laguje
  • Stejně tak občas nepřátelé vás zraní přes texturu
  • Občas blbne kamera

Výborná hra, která konečně skloubila přednosti předchozích her a eliminovala jejich nedostatky
Přináší jak staré a nostalgické postavy a předměty, tak kupu nových
Můžete si s kamarádem nastavit heslo a hrát spolu nehledě na vlastní level
Soubojový systém obohacen o tzv. weapon arts, tohoto prvku jsem se poměrně obával, nicméně je do hry implementován velice přirozeně, nenuceně a naopak rozšiřuje již tak dokonalé boje
Nyní též místo klasických životů a staminy také přidán FP, což je v podstatě mana systém
Shrnutím: Určitě doporučuji

Přidáno: 21. dubna 2016

• Atmosféra
  • Grafika
  • Herní doba
  • Souboje s bossy
  • Variabilita prostředí/nepřátel
  • Hudební doprovod
  • Několik odkazů na předchozí hry
  • Pro příležitostné hráče zřejmě příliš obtížné

Dark souls 3 si bere to nejlepší ze všech předchozích "souls" her, včetně Demon Souls i Bloodborne, hra je rychlejší, vypadá mnohem lépe než předchozí hry a jako završení (?) trilogie obsahuje spoustu odkazů, které fanoušky série potěší. Pro nováčky bude obtížná, stejně jako všechny hry ze série, pro fanoušky už tolik ne, ale DS3 podle mě nabízí ze všech dílů nejvybalancovanější obtížnost. Zpátky je i specifický styl vyprávění/nevyprávění příběhu a pár ikonických brnění. Pro fanoušky série povinnost a dost možná i vrchol, který se prvnímu dílu minimálně vyrovná, možná ho i překoná, pro začátečníky extrémní řežba, ovšem nejspíš nejlépe stravitelná ze všech.

Přidáno: 20. dubna 2016

• skvělá hra

Tato hra má zatím na svědomí první rozmlácený ovladač, ale po stránce děje a hratelnosti pecka.

Přidáno: 19. dubna 2016

• Spousta zbraní, zbrojí
  • Každý si příjde na své
  • Optimalizace pro slabší grafické karty
  • Optimalizace pro Ultrawide (zatím nevyšel žádný repair patch, zobrazí se vám v klasickém 1920x1080 přesto že hra podporuje 21:9 -> budete mít černé boky)

Tower i7, MSI R9 390X 8GB - ultra 2560x1080 stálých 60fps

Laptop i7 ,GT750M 4GB - low 1920x1080 15fps, 1366x768 zase se zmenší obraz a cca 30fps"Bohužel nehratelné"

Přidáno: 18. dubna 2016

• Paráda