Recenze Bandai Namco

Přidáno: 18. října 2015

• Skvělá grafika
  • Fyzika aut
  • Velice detailni nastavení ovládání
  • Výborná kompatibilita s volanty zatím driving force gt ale za chvíli již G29 :)
  • Málo nastavení co se týče tuningu performance i karoserie atd.

Výborný simulátor který je samozřejmě zbytečné hrát na klávesnici nebo gamepadech . S volantem vám to dá vyžití do nekonečna . Každá trať s jiným autem a každé auto s jinou tratí vám dá pokaždé jiný zážitek . Opravdu jen pro fanoušky simulátoru .. Arkádovci se začnou nudit hned u první zatáčky :)
Pro lidi kteří hledají zážitek na okruhu se svým volantem je tohle trefa do černého .. Po gran turismu 6 je tohleu mě na druhém místě !!

Ověřený zákazník Gamesshop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. října 2015

Zakoupeno v Gamesshop.cz

• Jedinečnost
  • On-line / Off-line mód
  • Hra se s nikým nemaže
  • První díl má temnější atmosféru

Prostě luxus ze země vycházejícího slunce.
Doporučuji nejen pro hardcore hráče.

Ladasss Ladasss

Přidáno: 14. října 2015

• Tratě
  • Velká možnost nastavení
  • Hodně závodních tříd
  • Velká svoboda jak v solo závodech tak v karieře
  • Pro někoho možná málo motivující kariera
  • Nutnost po každém zapnutí hry znovu kalibrovat volant

Tahle hra mě opravdu velmi mile překvapila po takové medialní reklamě jsem čekal spíš propadák ale opravdu se hra povedla, každý si najde svou obtížnost a své nastavení, velké množstvý tratí a aut je další milé překvapení a hlavně každé auto se chová úplně jinak takže se je pořád čemu učit aby byl člověk nejlepší.
Co je podle mě velká kaňka je nutnost neustále nastavovat volant po každém zapnutí hry, zabere to sice pár desítek vteřin ale po čase to je velmi otravné zvláště pokud hru zapínáte a vypínáte několikrát denně.
Určitě ale hra stojí za to a je nadprůměrem v závodních hrách.

Přidáno: 5. října 2015

Zakoupeno v Key4you

• Hardcore akce, zabaví na dlouhou dobu
  • Konverze ovládání z konzole jako čistokrevný pcčkář jsem měl ze začátku dost problémy

Super náročná hra grafika sice slabší ale náplň suprová, Jen ta konverze ovládání z konzole.

Ověřený zákazník Originalky.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. října 2015

Zakoupeno v Originalky.cz

Nejlepší simulátor závodů, mnoho legendárních vozů a tehdejších |Racing teamů

Ověřený zákazník Muve.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. září 2015

Zakoupeno v Muve.cz

• Je to Dark souls
  • Výzva
  • O dost lepší port pro pc než dark souls 1
  • O chlup lepší grafika než v předchozí verzi dvojky
  • Především upravené rozmistění nepřátel, změny skrze gameplay
  • Obsahuje všechny DLC
  • Živejší multiplayer
  • Pokud máte dark souls 2 i s datadisky, je to možná zbytečná koupě
  • Né až tolik zapamatovalné oblasti/bossové jako v předchozích dílech

Je to pořád výborný díl série dark souls, především pro plynulejší hraní na počítači a v rámci coop hraní s přáteli (engraved ring, celkově summonování je řešeno jinak), vypadá skvěle, výborně optimalizováno. Z jedničky jsem přec měl lepší (a temnější) pocit, ovšem její špatně řešený port a online hraní staví obě tyto hry na stejnou kvalitní úroveň. Díky portům skrze bonfiry se dá velice snadno ke hře sednout a zase odejít, na druhou stranu hra působí z elkového hlediska dosti rozkouskovaně a lehce se vytrácí typický rpg pocit.

Ověřený zákazník Muve.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. září 2015

Zakoupeno v Muve.cz

Čekal jsem od toho víc než jen hrstku aut a pár tratí.... Nastavení auta je těžkopádné a na gamepadu se to ani nedá řídit...... Jedině kariéra mě zaujala.

Přidáno: 18. srpna 2015

Zakoupeno v Key4you

• grafika,dobre zpracovany pohled z kabiny vozu,mnozstvi vozu a trati
  • jento asi subektivni,ale nesedi mi ovladani
  • nepropracovany multiplayer (viz Grid autosport - tymy,polepy vozu,postup hrace atd)

Hra neni vubec spatna a le chtelo by to trochu zapracovat na hratelnosti,hlavne asi ten multiplayer.

Anonym Anonym

Přidáno: 14. srpna 2015

• Nádherná grafika
  • Mnoho reálných tratí
  • Široký výběr aut z mnoha odvětví okruhového závodění
  • Realistické chování aut
  • Každé z aut se chová specificky
  • Volnost v kariérním módu
  • Možnost nastavit si téměř vše podle libosti
  • Stále (ačkoli pomalu) rozšiřující se obsah hry
  • Nastavení obtížnosti 0-100%
  • Chybějící splitscreen (2 hráči na jedné konzoli)

Ačkoli Project CARS nepatří mezi levnější tituly, koupě rozhodně stojí za to. Nechápu lidi, ktěří píší, že je nutno velmi dlouho nastavovat ovládání... Defaultní nastavení je přitom pro běžného uživatele naprosto ideální. Fajnšmekři si s nastavením ale zajisté rádi pohrají.

Z mého pohledu nejlepší závodní hra současnosti.

Ověřený zákazník GameExpres.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. července 2015

Zakoupeno v GameExpres.cz

• skvela hratelnost
  • hodne aut na trati
  • hromada trati
  • otevrena kariera
  • realne ovladani
  • kazde auto se chova jinak
  • problem z nastavenim ovladani coz muze hodne lidi odradit
  • nemuzou hrat 2 lidi prori sobe na jedne konzoli

hru vrele doporučuji pro fanouska zavodnich her si misto urcite najde

Ověřený zákazník Gamestation Ověřený zákazník

Přidáno: 16. července 2015

Zakoupeno v Gamestation

• full HD rozlišení
  • 60 fps - krásná plynulost hry
  • různorodé prostředí
  • velký počet rozličných nepřátel
  • velká hráčská komunita
  • mnoho zbraní, zbroje a kouzel
  • postavy se zajímavými příběhy
  • 3 DLC
  • Snad jen drobné změny oproti DS 1, ale záleží na každém jak se k nim postaví.

Jakožto fanoušek Dark souls 1 byla pro mě povinnost si zakoupit DS 2 a této koupě vůbec nelituji ba naopak. DS 2 je kvalitním nástupcem svého staršího bratra a rozhodně mu nedělá ostudu. Pro všechny fanoušky hardcore RPG jasná povinnost.

Marfusha Marfusha

Přidáno: 10. července 2015

• Pěkná grafika
  • Spousta okruhů
  • Spusta aut
  • Vše se dá detailně nastavit
  • Okruh Brno

Perfektní simulace závodů, pro ty, kdo vlastní volant. Hrát tuto hru na klávesnici nemá smysl.

100% - DOPORUČUJI

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. července 2015

Zakoupeno v Alza.cz

• Nádherná grafika!

Nejlepší závodní simulátor který jsem kdy hrál. Pokud si ovšem chcete naplno vychutnat zážitky ze hry doporučuji si pořídit volant Logitech g27 :D

Ověřený zákazník Herní svět Ověřený zákazník

Přidáno: 8. července 2015

Zakoupeno v Herní svět

• Perfektní jízdní model poznáte jestli řídíte auto s předním náhonem nebo zadním jinak se řídí starší závodní vůz ze slabšími brzdami a né tak ostrým řízením proti novějším závoďákům ,zvuky motorů uječené motokáry s vysokými otáčkami proti americkým dunivým V8. Přes kvalitní domácí kino naprosto luxusní zážitek,promněnlivé počasí během závodů které vám dokáže z jasně vyhraného závodu udělat boj o slušné umístění,noční závody,velmi slušná nabídka závodních okruhů pro českého fanouška i brněnský okruh,rozsáhlá nabídka závodní kategorií od motokár po speciály Le Mans,velmi pěkná grafika závodních aut,online výzvy pro zajetí nejlepšího času na vybraném okruhu se stejným autem pro všechny,časté updaty od vývojářu k vylepšení hry a nabídka dalších balíčků aut k dokoupení do hry za rozumné ceny,pro mě zábavná kariéra kde se neustále mění kategorie závodních aut při dalším závodě,velká možnost všemožných nastavení jak pro auto tak pro jednotlivý závod,nastavení obtížnosti jak pro sváteční jezdce tak pro profíky možnost vypnutí všech asistentů,všechny tratě a auta přistupné hned od začátku,poškození aut při kolizích dokázal jsem při nastavení na max.real poškození zadřít motor po přehřátí motoru a poškozeném chladiči a závod pro mě skončil.
  • Naprosto tragické zpracování výměny pneumatik v boxech kde je jediný mechanik který stojí před autem z plácačkou a vy slyšíte jak vám mění gumy a okolo auta není nikdo,velmi chudé prostředí v boxech kde na některých závodech není ani jediné auto v okolních boxech a žádní mechanici ani diváci,některé okruhy mají také chudě zpracované prostředí s minimem diváků,občasný pokles framenrate v některých pasážích na okruzích,pro někoho možná nudná kariéra kde nedostáváte žádné odměny za výhry.Trochu nepřehledné nastavení auta a jednotlivého závodu je tam prostě moc možností jak co nastavit.

Pro fanouška motorsportu naprostá povinost.Ze hry mám daleko lepší pocit závodění když porovnám s Forzou 5 kterou taky vlastním.Po odstranění drobných chyb a do budoucna možná vylepšené boxy bude pro mě zatím nejlepší závodní hra co jsem hrál na konzolích.

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. července 2015

Zakoupeno v K24.cz

• Rychlost a spolehlivost.
  • Produkt jsem objednala pro svého vnuka k narozeninám. Hrozně sito přál.

Vybrán byl jako dárek.Jak je používán nemohu posoudit.

Dark Souls 2

Dark Souls 2

Ověřený zákazník JRC Czech Ověřený zákazník

Přidáno: 27. června 2015

Zakoupeno v JRC Czech

• Všude je smrt
  • Není to stereotypní
  • člověk sem hodně zapotí než zjistí jak na kterého bosse či mobu
  • Je fajn zabíjet lidi v jejich hře :D

Perfektní

Ověřený zákazník Mironet.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. června 2015

Zakoupeno v Mironet.cz

• Vyborny simulator.
  • Nevim.

Celkove dobra sportovni hra.

Přidáno: 22. května 2015

• Ovladanie
  • Podpora znackoveho prislusenstva
  • Po dlhsiom case nuda

Vydareney simulator s vybornou grafikou. Po dlhsom case ale zacne nudit. Doporucujem len skalnemu fanusikovi pretekarskych simulatorov.

Ověřený zákazník JRC Czech Ověřený zákazník

Přidáno: 18. května 2015

(naposledy upraveno 18. května 2015)

Zakoupeno v JRC Czech

super hra

Ověřený zákazník Originalky.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. května 2015

Zakoupeno v Originalky.cz

• perfektní grafika
  • poutavé

Hra mě baví,doporučuji ji.

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25